×
Aboneliğiniz yok mu?

Gümrük.com.tr Aboneliğinin Getirdiği Ayrıcalıklar İçin

Abone Girişi

SUNULAN HİZMETİN KAPSAMI

gumruk.com.tr Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. çalışanlarının ''Mevzuat Sır Değil'' sloganından yola çıkarak engin tecrübe ve bilgi birikimleri ışığında T.C. Gümrük Rejimini, tüm detayları ve kolay kullanımı ile kullanıcıların yararına ücretli olarak sunduğu bir ürünüdür. Site içerisindeki bilgilerin edinilmesi, yorumlanması ve güncellenmesi işlemleri Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. ekibi tarafından titizlikle yapılmakta ve ilişkilendirilmektedir.

gumruk.com.tr'den satın aldığınız hizmet karşılığında eşya fihristi, sınıflandırma kararları, BTB (Bağlayıcı Tarife Bilgisi) ve izahname içerisinden G.T.İ.P. (Gümrük Tarife İstatistik Pozisyon) numaralarının tespiti, vergi oranları ve rejimi hakkında bilgi edinme imkanı sunulmaktadır. Bu kapsama danışmanlık hizmeti dahil değildir.

SİTE İÇERİĞİ

Sitede yer alan bilgiler, Gümrük Ajans tarafından güvenilir olduğuna inanılan kamuya açık devlet kaynaklarından elde edilen bilgiler güncelleştirilerek ve/veya aynen kullanılmak suretiyle, kaynak gösterilerek sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan, sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Gümrük Ajans?a hiçbir sorumluluk, borç veya mükellefiyet yüklenemez. Gümrük Ajans, bu internet sitesi ile hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

HİZMETİN BEDELİ HAKKINDA

Üye veya Abone olarak alabileceğiniz hizmetlerin kullanım bedelleri ve süreleri, seçeceğiniz hizmetle ilgili fiyat belirtilmiştir.

HİZMETİN İPTALİ VE GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Satın aldığınız üyelik veya abonelik hizmetinizin iptalini, hesabınız aktifleştikten 7(yedi) gün içerisinde info@gumrukajans.com.tr adresine mail atarak talep edebilirsiniz. Bu durumda üyelik veya aboneliğiniz iptal edilecektir. Yapmış olduğunuz ödeme varsa banka masrafı kesilerek iade edilecektir.

Üye ve Abonelerin site içerisindeki diğer hizmetleri talep etmeleri durumunda, talep edecekleri hizmet koşullarını kabul ettiklerini onayladıktan sonra işlem göreceklerdir. Bu türden hizmet satın alınması durumunda kabul edilen hizmet koşullarına göre iptal ve geri ödeme şartları uygulanacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. tarafından yönetilen (www.gumruk.com.tr) siteye üye olan kullanıcılarımızın güvenliği ve gizliliğini sağlamak konusunda Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. gerekli tedbirleri almakta ve bu konuyla ilgili aşağıdaki maddeleri uygulamaktadır.
  • Web sitesine ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Kayıt altına alınan bilgileriniz Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. tarafından korunur.
  • Web sitesinde Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. tarafından işletilmeyen "Yararlı Adresler" sekmesinde diğer web sitelerine bağlantılar vardır. Bağlantılardaki web sitelerinin politika ve uygulamalarından Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. sorumlu değildir.
  • Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde saklanmamaktadır. Ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler İş Bankası Güvenli Ödeme sayfaları kullanılarak bankaya ulaştırılır.
  • Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

  • Şirketimiz web sitesine üyelerimizin/ziyaretçilerimizin giriş yapması, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ettiği anlamına gelmekte olup, şirketimiz bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
  • Şirketimiz web sitesine üyelerimizin/ziyaretçilerimizin giriş yapması, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ettiği anlamına gelmekte olup, şirketimiz bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti. sunulan hizmetin kapsamını, sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımını, önceden ihbara gerek kalmaksızın, genişletme veya kısıtlama hakkına sahiptir.

Bu siteyi kullanarak ''Site Kullanım Şartları''nı kabul etmiş sayılacaksınız.

İletişim Bilgileri

Gümrük Ajans Danışmanlık ve Brokerlik Ltd. Şti.
Adres :Şirinevler Mh. Adnan Kahveci Bulv. No:214 K.:6 D.:11
PK:34188 Bahçelievler/İSTANBUL/TÜRKİYE
Telefon : +90 212 969 85 94 GSM : +90 546 735 15 32
E-Posta: info@gumrukajans.com.tr
Web : www.gumruk.com.tr

Kabul Ediyorum